Аматорський фольклорний колектив «Кралиця» Носківецького сільського будинку культури став учасником Всеукраїнського конкурсу автентичного співу «Животоки»

  30 липня 2016 року об 11 годині в міському Палаці культури ім. Лесі Українки м.Новоград-Волинський відбувся Всеукраїнський конкурс автентичного співу «Животоки», який проводиться щорічно. Організаторами Конкурсу є управління культури обласної державної адміністрації, Житомирський обласний Центр народної творчості та відділ культури Новоград-Волинської міської ради.

  Метою конкурсу є популяризація та пропаганда самобутнього народного співу; виховання інтересу до української національної культури та духовної спадщини народу.

  До участі у конкурсі були запрошені виконавці самобутнього сольного та гуртового співу з усіх областей України.

  Від Вінницької області у фестивалі-конкурсі взяв участь аматорський фольклорний колектив «Кралиця» Носківецького сільського будинку культури Жмеринського району, керівник Ярема Тетяна Михайлівна. У виконанні колективу прозвучало 2 твори:

- «У неділю рано» - українська народна пісня;

- «Молодице, молодая» - українська народна жартівлива пісня.

  До участі у конкурсі колектив підготувала та надала допомогу у підборі репертуару, а також супроводжувала їх у м.Новоград-Волинський для участі в заході, методист І категорії з питань аматорських художніх колективів КЗ «Жмеринський РБК» Мартиновська Ірина Вікторівна.

  Учасники колективу були нагороджені дипломом за участь.