Голова райдержадміністрації Олег Легеза : «Соціальний захист учасників АТО – наш святий обов’язок»

  Станом на 30.06.2016 рік в Жмеринському району перебуває 235 демобілізованих учасників АТО. Усім демобілізованим встановлено статус учасника бойових дій, з них: 208 учасників бойових дій, які безпосередньо приймали участь в антитерористичній операції, користуються пільгами із 75% зниженням на ЖКП, тверде паливо та скраплений газ, відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії та соціального захисту», 4 учасника АТО в результаті отриманих поранень прирівняні до Інвалідів Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та користуються 100% пільгами.

  Проведено медичний огляд 61 демобілізованим військовослужбовцям, з них: 25 учасників АТО потребують медичної реабілітації, 12 учасників АТО – потребують фізичної реабілітації, 24 учасника АТО – психологічної реабілітації.

  На обліку для забезпечення санаторно-курортними путівками перебуває 7 учасників антитерористичної операції. За 2016 рік 2-х учасників антитерористичної операції оздоровлено в санаторії «Орізонт» Одеської обл. 2 учасника антитерористичної операції направлено в ТОВ Санаторій «Феофанія» м. Київ для проходження курсу психологічної реабілітації, 6-и учасникам антитерористичної операції надано можливість пройти курс психологічної реабілітації в Санаторії «Орізонт» Одеської обл.

  З 5 травня по 30 червня поточного року 5 учасників антитерористичної операції пройшли навчання в ТОВ «Вінницький обласний автоучбовий комбінат» та здобули професію водія категорії «В».