ТОВ «Вінницягаз Збут» гарантує своїм клієнтам безперебійне постачання природного газу під час дії обмежень, запроваджених Кабінетом міністрів з 1 лютого поточного року.

  Залишаючись законослухняною компанією, «Вінницягаз Збут» виконуватиме рішення Кабінету Міністрів України щодо тимчасового встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів.

  При розробці заходів захисту споживачів в умовах пандемії, Уряд не враховував досвід запровадження антикризових заходів у європейських країнах, які дзеркально підтримували як споживачів, так і виробників і постачальників ресурсу. Ми переконані, що найбільш ефективним рішенням в ситуації зростання цін на газ на світових ринках було б збільшення адресних субсидій для вразливих категорій споживачів або продаж видобутого в Україні газу за пільговою ціною всім постачальникам, які працюють з населенням, з обмеженням маржі цих постачальників.

  Наголошуємо, що всі наші клієнти, які брали участь в акції «Твоя енергонезалежність», отримають блакитне паливо у рамках попередньо укладених договорів за тими цінами, які були в них зафіксовані: від 4,49 до 5,49 грн за куб. м.

  Також під час дії карантинних обмежень «Вінницягаз Збут» не застосовуватиме щодо боржників штрафних санкцій. Компанія вдячна усім споживачам, які вчасно сплачують за спожитий ресурс і не ставлять під загрозу існування усієї газопостачальної галузі держави.

  «Вінницягаз Збут» є багаторічним надійним постачальником природного газу для понад 450 тис. домогосподарств, а також майже 2,5 тис. підприємств, установ і організацій Вінниччини.