Про здобутки Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету за 2015-2016 навчальний рік на обласному та Всеукраїнському рівнях

  На Жмеринщині Чернятинський коледж Вінницького НАУ відомий не лише тим, що знаходиться у мальовничому селі та у старовинному панському маєтку Вітославських – Львових, а й педагогічним і студентським колективами. Саме вони здобувають славу навчальному закладу своїми науковими, творчими, спортивними та іншими здобутками. В коледжі дбають про різнобічний розвиток своїх вихованців, підтримують та стимулюють талановиту молодь.

  Так, впродовж 2015 та першої половини 2016 року представники коледжу відзначилися наступним:

  Студентка Попінець Інна зайняла ІІ місце в обласному турі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Яцика, керівник викладач української мови та літератури Кобзар О.О.

  Студентка Попадинець Наталія зайняла ІІ місце в обласному конкурсі «Кращий за професією» (економічні дисципліни) серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області, керівники Підгаєць Л.В., Дячок І.Й.

  Студент коледжу Мацько Євгеній зайняв ІІІ місце в обласній олімпіаді з іноземної мови серед студентів технікумів і коледжів Вінницької області, керівник Котеля В.О.

  Викладачі коледжу Місюля А.М., Кордонець М.К., Стефанішен М.В. отримали Патент на корисну модель присадибної універсальної дробарки «Жмеринчанка», який зареєстровано в Державному реєстрі патентів України на корисні моделі.

  Викладач Котеля В.О. зайняла І місце у конкурсі «Педагогічні інновації» ДУ «Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

  Викладач Гук Л.П. зайняла ІІ місце в конкурсі «Педагогічні інновації» ДУ «Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» в номінації «Сучасний навчальний посібник» та І місце в номінації «Сучасні контролюючі засоби для перевірки якості знань студентів.

  Викладач Білоус В.І. зайняла ІІ місце в конкурсі «Педагогічні інновації» ДУ «Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» в номінації «Самостійна робота».

  Викладачі коледжу зайняли ІІ місце в регіональному огляді-конкурсі на кращу організацію та функціонування колекційно-дослідного поля зі спеціальності «Агрономія», що проводила ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», який проводився на базі Іллінецького державного аграрного коледжу.

  Викладачі коледжу відділення «Виробництво та переробка продукції рослинництва» брали участь в VII Міжнародній науково - практичній конференції «Поєднання науки, освіти, практичного виробництва і справедливого продажу якісної продукції».

  Викладачі коледжу Тетеріна Г.М., Гук Л.П., Білоус В.І. в роботі ІІІ Регіональної науково-методичної конференції «Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців у коледжах і технікумах: досвід, проблеми, перспективи.

  Викладачі Присяжнюк О.В., Білоус В.І., Гук Л.П. брали участь у XVIII Всеукраїнській науково-практичній конференції «Вітчизняна наука на зламі епохи: проблеми та перспективи розвитку», яка проходила в ДВНЗ «Переяслав - Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди».

  Викладачі Білоус В.І., Матищук С.В. брали участь в XIX Всеукраїнській науково - практичній конференції «Молодь, освіта, наука, культура і національна свідомість в умовах європейської інтеграції», яка проводилась на базі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

  Викладач спецдисциплін по бджільництву Жуковська Т.С., брала участь в Міжнародній науково-практичній конференції на тему «Біологічно активні продукти бджільництва: проблемні питання одержання, переробки, використання», яка проводилась на базі Національного університету біоресурсів і природокористування.

  На базі Чернятинського коледжу Вінницького НАУ проводились обласні методичні об’єднання викладачів транспортних дисциплін (жовтень 2015 р) та викладачів креслення, основ стандартизації, управління якістю продукції та метрології (травень 2016 р), а також засідання регіональної студентської ради аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

  Студент Чернятинського коледжу Вінницького НАУ Пасько Євгеній зайняв ІІ місце в обласному етапі конкурсу «Кращий студент року - 2016» серед аграрних ВНЗ Вінницької області.

  Викладачі коледжу брали участь в роботі обласної виставки технічної творчості серед викладачів та студентів коледжів і технікумів Вінницької області. Кращими визначені роботи таких учасників виставки:

  І. Науково-методична робота:

  • - Гук Л.П. Історія України в особах: Навчальний посібник.
  • - Білоус В.І. Англійська мова. Розмовні теми з додатками.
  • - Котеля В.О. Англійська мова (за професійним спрямуванням) Навчальний посібник.

  ІІ. Інформаційні технології

  • - Дячок І.Й. Економічний аналіз. Електронний навчально-методичний посібник.
  • - Гук Л.П. Історія України в особах. Електронний посібник.

  ІІІ. Технічна творчість.

  • - Кордонець М.К., Стефанішен М.В., Шоп’як Б.Я. Подрібнювач соковитих кормів.
  • - Шоп’як Б.Я. Запалювальна свічка.

  Команда Чернятинського коледжу Вінницького НАУ зайняла

  • • ІІ місце з гирьового спорту,
  • • ІІ місце з настільного тенісу,
  • • ІІ місце з вільної боротьби

в обласних змаганнях серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

  В районних молодіжних іграх студенти коледжу зайняли І місце в загальнокомандному заліку.