За інформацією Українського гідрометеорологічного центру з 14 січня 2021 року очікується стрімке погіршення погодних умов й значне зниження температури повітря на території району, що може призвести до виникнення аварійних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури, житлово-комунального, дорожнього господарства та нещасних випадків з людьми пов’язаних із обмороженням.

  У зв’язку із викладеним керівникам ОТГ, підприємств, установ, організацій району необхідно, терміново, вжити заходів, в межах компетенції для забезпечення безперебійного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства, енергетики, дорожнього господарства на випадок можливого виникнення надзвичайних ситуацій.

  Особливо увагу приділити захисту незахищених верств населення від випадків переохолодження та обморожень. Визначити приміщення, які будуть використовуватися, як стаціонарні пункти обігріву.

  До уваги населення: в разі погіршення погодних умов, по можливості, бажано не планувати далекі поїздки, заздалегідь підготувати продукти харчування та ліки, проявити турботу про одиноких людей літнього віку.

  Завідувачка сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Н. Яковець