Відповідно до Закону України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 12 грудня 2020 року почав діяти порядок щодо надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання (юридичним особам) для виплати найманим працівникам.

  «У максимально короткий термін Вінницька обласна служба зайнятості відреагувала на поставлені державою завдання. Ми активно розгорнули інформаційно-консультаційну кампанію щодо порядку отримання одноразової матеріальної допомоги всіма можливими засобами. Фахівці міського центру зайнятості та філій обласного центру зайнятості провели значну кількість зустрічей з представниками бізнесу. З 14 по 21 грудня 2020 року до центрів зайнятості було подано 426 пакетів документів для надання такої допомоги 6070 працівникам. Орієнтовна сума допомоги, згідно з розрахунками роботодавців, становить близько 30 млн. грн. Підставою для виплати коштів є вимушене скорочення або можливе скорочення в грудні 2020 року та січні 2021 року тривалості робочого часу працівників, зокрема через простій», - розповідає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

  Запроваджена програма покликана підтримати роботодавців та сприяти збереженню робочих місць, забезпеченню зайнятості найманих працівників у період карантину, запобіганню зростання безробіття.

  Роботодавці вкотре мають змогу переконатись, що співпраця із службою зайнятості гарантує безумовну підтримку у заходах, спрямованих на зайнятість населення.

  Відділ інформаційної робот Вінницького ОЦЗ, 55-17-88