Протягом січня-жовтня 2020 року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористалися 54,3 тис. безробітних, з них - 33,8 тис. отримали статус, допомогу по безробіттю отримували 51,2 тис. громадян.

  За 10 місяців цього року за сприяння обласної служби зайнятості роботу знайшли 31,5 тис. людей, з них – 19,2 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного, а 12,3 тис. осіб були працевлаштовані оперативно, ще до надання статусу безробітного.

  З початку року професійне навчання за направленням служби проходили 4391 безробітних, з них 1841 навчалися в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. У порівнянні з докарантинним 2019 роком цей показник звичайно значно менший (на 23,7%). Проте, позитивним є те, що з послабленням карантину навчання було відновлено, відбувалось в дистанційному режимі, а згодом, де це дозволено, – у звичному форматі, безробітні змогли скористатись цією послугою.

  До громадських та інших робіт тимчасового характеру протягом 10 місяців поточного року було залучено 3771 осіб.

  Кількість роботодавців, які протягом січня-жовтня 2020 року надали до обласної служби зайнятості інформацію про вакансії, становила 7310. За цей період роботодавці заявили 37,3 тис. вакансій.

  Найчастіше роботодавці шукали робітників з обслуговування та експлуатації устаткування, представників найпростіших професій, а також кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг. Затребуваними були також бухгалтери, сестри медичні, вчителі, агрономи, вихователі, економісти, інженери, представники торговельні тощо.

  Довідково: Станом на 10 листопада 2020 року в обласній службі зайнятості на обліку перебували 18,1 тис. безробітних, з них отримують допомогу по безробіттю 16,2 тис. осіб. В базі даних обласної служби зайнятості є 1,9 тис. актуальних вакансій. На одне робоче місце претендували 9 осіб.

  Відділ інформаційної роботи Вінницького ОЦЗ, 55-17-88