Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

  Застереження щодо вживання грибів

  На Вінничині лише за останній тиждень зареєстровано 21 випадок отруєнь грибами, постраждалих 28 осіб (5 сімейних вогнищ, в т.ч. 1 дитина 9 років), летальних випадків немає.Аналіз випадків отруєнь свідчить, що більшість з них зумовлені вживанням грибів, які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Отруєння спричиняють «радівки», «маремухи» тощо.

  В Україні зустрічається близько 80 видів неїстівних шапинкових грибів. Приблизно 20 з них особливо небезпечні для вживання.

  Щоб не отруїтися дикорослими грибами - відмовтеся від споживання грибів, як від продукту взагалі, краще споживайте штучно вирощені печериці, гливи, купуючи їх у магазинах.

  Якщо все ж відправились до лісу збирати гриби, то обов'язково врахуйте таке:

  • ніколи не кладіть у кошик грибів, яких не знаєте; остерігайтеся пластинчатих грибів;
  • не збирайте старих, перезрілих або дуже молодих грибів, у яких нечітко виражені морфологічні ознаки, а також тих, що ростуть поблизу швидкісних трас чи на радіаційно забруднених територіях;
  • уважно перевірте зібрані гриби перед тим, як починати готувати страву або робити заготівлі.
  • не вживайте сирих грибів. Відібрані гриби спочатку промийте та відваріть не менше трьох разів у підсоленій воді протягом 30 хвилин.
  • ніколи не застосовуйте „домашніх" методів визначення отруйності грибів з використанням цибулини або срібних ложок - вони помилкові. Срібло темніє від взаємодії з амінокислотами, які є у їстівних, і в отруйних грибах, а колір цибулі змінюється під впливом ферменту тирозинази, який також міститься в усіх грибах.

  Готові страви з грибів зберігайте на холоді в емальованому посуді, але не більше доби.

  Не купуйте гриби на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах. Безпечніше купувати гриби на стаціонарних ринках, де вони проходять відповідний контроль.

  Гриби - не дитяча їжа, тому не давайте грибних страв малолітнім дітям.

  Не можна вживати грибів вагітним та жінкам, що годують груддю.

  Якщо після споживання грибів почуваєтесь погано чи помітили нездорові ознаки у своїх близьких (нудота, блювота, головний біль, галюцинації, біль у животі):

  • Негайно викликайте "швидку допомогу". До її приїзду промийте шлунок одним-двома літрами розчину марганцівки або сольового розчину, можна зробити очисну клізму. Пийте багато рідини.
  • Навіть при полегшенні стану обов'язково зверніться до найближчої лікувальної установи.
  • Залишки грибів, що не використали в їжу, не викидайте. Їх аналіз допоможе лікарям швидше визначити вид отрути, яка потрапила в організм.

  Не займайтеся самолікуванням!Бо чим більше токсинів потрапить у кров, тим важчим буде перебіг отруєння.

  Будьте обачними !!!