З дитинства мріяла стати вихователем дитячого садочка…

  Попри те, що Алла Ярова здобула іншу професію в житті, все ж її мрія – виховувати дітей – здійснилась!

  Уже майже рік як Алла та Василь Ярові створили прийомну сім’ю, взявши на виховання трьох чудових дівчаток -сестричок десяти, восьми та одного років.

  Родина проживає у власному будинку в с. Станіславчик Жмеринського району. Бог подарував їм двох красенів – синів, яким уже виповнилось 27 та 23 роки. Також, подружжя багато років були опікунами двох юнаків, які вже виросли та покинули родину.

  Після того, як хлопці почали жити своїм дорослим життям, Алла Миколаївна не уявляла далі себе без виховання дітей. Тому, і поділилась зі своїм чоловіком думкою про взяття на виховання в родину дівчаток. Чоловік підтримав дружину, адже завжди є для неї міцною опорою та вірним другом .

  З перших днів в родині Ярових боязкі та розгублені дівчатка одразу ж відчули батьківську любов та ласку, якої були позбавлені в біологічній сім’ї.

  Щастю Алли не було меж, коли вони вперше її назвали «Мамою». Це був неймовірний емоційний вибух, який дав можливість відчути всю красу материнства.

  За цей рік прийомні батьки підібрали ключики до кожного з маленьких дівочих сердець, створили найкомфортніші умови для їхнього проживання, навчання та розвитку. Завжди із захопленням розповідають про їхні звички, характери та успіхи.

  Найбільше дітки люблять подорожувати, відпочивати на природі, особливо ласувати шашликами. Старші сестрички Настя та Аліна навчаються у школі, відвідують різноманітні гуртки, танцювальну студію. Молодша Анна почала вимовляти перші слова, любить допомагати мамі куховарити, особливо ліпити вареники.

  Велике задоволення сестрички отримують під час сімейних свят, коли приходять родичі, хрещенні батьки з подарунками та збираються за великим родинним столом. Адже в такі хвилини, вони відчувають силу домашнього вогника, силу міцної дружньої родини!

  Наразі Алла та Микола Ярові мріють зігріти своїм родинним теплом інших обездолених діток, тому серйозно задумуються над створенням дитячого будинку сімейного типу.

  Для цього хочуть придбати більший будинок, щоб створити гарні комфортні умови для своїх майбутніх вихованців.

  Перефразовуючи фразу Л.Толстого, можна впевненістю стверджувати, що кожна сім’я щаслива по – своєму. Сім’я Ярових щаслива тим, що має змогу дарувати свою любов дітям, які найбільше того потребують. А це і є найшляхетніша місія в світі!