Карантин, зменшення контактів між людьми, зміни в процесі навчальної діяльності дітей накладає відбиток на звичайний стиль життя сімей.

  На цьому тлі зростає напруга в сім’ях. Відсутність Інтернету – дистанційне навчання, страх за життя рідних, зменшення особистого простору впливають негативно на психоемоційний стан людей. Як допомогти родині в умовах карантину?

  18 вересня Жмеринським районним центром соціальних служб було проведено групу зустрічей для прийомних батьків, батьків-вихователів на тему: «Адаптація до карантинних заходів, їх вплив на родину».

  Метою проведення заходу - розвиток уміння встановлювати партнерські стосунки та здобувати здатність бути гнучким у поведінці, створювати умови для збереження особистого простору кожного члена родини, підтримувати себе та інших.

  Група зустрічі проходила у формі кола. Використовувалися різні види роботи: інформаційні повідомлення, мозковий штурм, вправи; обмін власним досвідом. Практичний психолог, Ковальчук Т.О. спільно з батьками визначали проблемні питання, знаходили шляхи їх вирішенню. Під час проведення зустрічі були надані рекомендації з метою покращення психоемоційного стану, як дорослого так і дитини. Враховуючи власні ресурси, досягнення, плюси ізоляції були розроблені заходи з метою зменшення впливу ізоляції.

  Тематика даного заходу є актуальною: дає можливість отримати нову інформацію, обмінятися досвідом, знайти відповідь на запитання.

  Жмеринський районний центр соціальних служб висловлює щиру вдячність директору КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В.П.Вовкодава» Лесі Шульган за створення комфортних умов у проведенні заходу.