З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

  Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

  Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

  Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

  З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.

  Звертатись можна як особисто, так і письмово. Адреса управління: м.Жмеринка, вул.Центральна,7, 23100.

  Одержувачі житлової субсидій звертаються до відділу призначення допомоги каб.№4 тел.(04332) 2-10-89.

  Одержувачі пільг на оплату житлово-комунальних послуг звертаються до відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи каб.№2 тел.(04332) 2-25-78.

  Управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації