Сім’я… І відразу на думку спадає затишок, добро, щирість, безпека. Сім’я — це найближчі й дорогі люди, які бажають нам тільки найкращого. Саме родина підтримає і допоможе у важких ситуаціях. Вона від чистого серця зрадіє успіху або перемозі.

  У липні в Україні відзначають День родини. Свято це присвячене сім'ї, любові та вірності.

  29 липня 2020 року за ініціативи відділу культури, молоді та спорту та підтримки голови районної державної адміністрації у с.Дубова відбувся захід, присвячений Дню родини,.

  В заході взяли участь голова райдержадміністрації Святослав Ніколайчук, заступник голови Віктор Мурашко та сільський голова Володимир Огринчук, які привітали усіх присутніх з чудовим святом, побажали миру та злагоди в родинах. Дітям та батькам з багатодітних сімей вручили подарунки, які були надані Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації та солодощі від керівництва Жмеринської районної державної адміністрації.

  Працівники комунального закладу «Жмеринський районний будинок культури» провели для дітей цікаву та захоплюючу розважальну ігротеку.

  Захід відбувся відповідно норм карантинних вимог.

  У будь-якому випадку цей день – лише привід провести час з сім'єю по-особливому. Даруйте щасливі миті рідним щодня, без лімітів і бережіть своїх близьких. Ніщо не може бути дорожче в житті ніж посмішка дитини, а в с.Дубова в цей день діти повеселились на славу, за що велика вдячність керівництву району.

  Сім'я - це найдорожчий і цінний скарб, тому в день родини бажаємо, щоб вона була тихою і затишною гаванню. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами.

  Кожна дитина має росте в мирі і любові!