У червні 2020 року вкотре відбулось обласне свято фольклору імені Гната Танцюри, присвячене відомому фольклористу, етнографу, краєзнавцю і педагогу в рамках якого кращі фольклорні колективи та окремі виконавці продемонстрували свою майстерність у виконанні автентичних пісень та старовинних українських обрядів у форматі он-лайн.

  Для його проведення було оголошено конкурс на краще виконання української народної пісні за участю солістів, дуетів і тріо.

  На конкурс подали відео виконавці з 23 районів, всього 55 учасників, якими представлено 70 пісень. Найбільшу кількість виконавців і пісень презентували Бершадський, Жмеринський, Іллінецький, Липовецький і Теплицький райони.

  Комунальний заклад «Жмеринський районний будинок культури» вітає за зайняте перше місце солістів: Володимира Підгайця (с.Токарівка), Ніну Манілко (с.Носківці), дует у складі Володимира Підгайця та Олександра Качура (с.Токарівка), вокальне тріо сестер у складі Віри, Надії та Галини Цвігун (с.Токарівка). Переможці обласного свята фольклору імені Гната Танцюри відзначені дипломами І ступеню Управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницького обласного центру народної творчості, а також пам’ятними сувенірами.