Під час щотижневої оперативної наради з очільниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій під керівництвом першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації

  О.Монастирського 1 серпня 2016 року обговорювалися актуальні питання соціально-економічного розвитку району. О.Монастирський акцентував увагу на питаннях отримання електронних підписів та підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

  Про стан справ в медичній сфері доповідав начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко та головний лікар РМЦПМСД О.Калінський.

  Очільник галузі культури району інформував як проходить підготовка до відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України, а ще повідомив про участь аматорського фольклорного колективу з с.Носківці у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі фольклорних колективів, який відбувся у Новоград-Волинському.

  Головний спеціаліст відділу освіти Ж.Твердохліб, інформувала про стан готовності шкіл району до навчального року, повідомила про організацію проведення лабораторного дослідження в навчальних закладах питної води.

  Начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури І.Побережний продовжив тему дослідження водогонів та назвав причини, які впливають на зниження якості питної води.

  Заступник начальника управління агропромислового розвитку Я.Парчевський довів до відома присутніх інформацію про стан проведення жнивної кампанії. Зокрема, повідомив про те, що вже зібрано 55% зернових культур та тенденцію до підвищення урожайності у порівнянні з минулим роком.

  Начальник відділу фінансів В.Гамарник повідомив про участь в обласній нараді, де розглядалися питання щодо оптимізації мережі бюджетних установ.