В Станіславчицькому будинку культури 2 липня 2020 року панувала особлива святкова атмосфера. Цього дня діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, їхні опікуни та прийомні батьки із сіл: Станіславчик, Тарасівка, Кам’яногірка отримали масу подарунків, найкращих побажань та слів вдячності.

  Заступник голови райдержадміністрації Віктор Мурашко передав привітання присутнім від очільника району Святослава Ніколайчука та зазначив, що захист прав дітей на щасливе життя є в пріоритеті у керівництва держави , області, району.

  Посадовець вручив діткам дороговартісні, сучасні іграшки, яких за рішенням Президента України В.Зеленського було розмитнено та передано дітям пільгових категорій, а також вручив грошову винагороду, солодощі та Подяки опікунам, прийомним батькам. Разом із начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Оксаною Сокол було відзначено учасницю конкурсу «Талант живе в кожній дитині».

  В своєму виступі Станіславчицький сільський голова Володимир Перепечай зазначив, що заради щастя дітей, дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. Адже, діти – майбутнє кожної української родини і всього українського народу.

  По завершенню заходу діти та дорослі пригостились смаколиками, якими щедро пригостив присутніх очільник Станіславчицької громади.