АТ «Вінницягаз» нагадує: показання газового лічильника потрібно передавати з 1 по 5 число щомісяця, у визначений спосіб. Тоді рахунок до оплати сформується, виходячи з поданих вами даних.

  В іншому випадку нарахування вимушено здійснюються розрахунковим способом, що тягне за собою розбіжності у розрахунках, необхідність звірки даних, перерахунку та інші зайві клопоти.

  Для зручності споживачів газу функціонують ряд онлайн-сервісів «Вінницягаз». З їх допомогою Ви можете передати показання лічильника, завантажити рахунки за газ та його доставку, сплатити їх, переглянути баланс по вашому особовому рахунку, не виходячи з дому, у будь-який зручний час.

  До Ваших послуг:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua https://104.ua/ua/ ;
  • мобільний додаток 104Mobile для Android http://bit.ly/2ZvlI2j ;
  • мобільний додаток 104 Mobile Light для iPhone http://bit.ly/2KjleGk ;
  • чат бот «7104ua» у месенджері Viber http://bit.ly/2IyJmph ;
  • в Telegram 7104ua https://t.me/ua7104_bot ;
  • смс на короткий номер 7104 у наступному форматі: номер особового рахунку (10 цифр), пробіл, показання лічильника (5 цифр).
  • Контакт-центр компанії за тел.(067) 01-10-104, (0432) 509-104, що працює щоденно з 08 до 20 год.

  Крім того, за телефонами контакт-центру можна здійснити експрес-реєстрацію

  Особистого кабінету https://bit.ly/104_express. Для цього досить зателефонувати з мобільного за вказаними телефонами та повідомити свій особовий рахунок.

  Оператори контакт-центру здійснять для Вас реєстрацію особистого кабінету, а Вам на мобільний прийде смс з логіном на паролем, а також посиланням для переходу в кабінет.

  Заощаджуйте свій час, не витрачайте його на зайві поїздки та черги. Бережіть здоров’я!

  Вирішуйте Ваші «газові» справи дистанційно.