Урочисті частину відзначення державного свята – Дня Конституції України провели перед початком чергової 35 сесії районної ради 7 скликання.

  Привітали присутніх з прийдешнім святом голова Жмеринської райдержадміністрації Святослав НІКОЛАЙЧУК та голова районної ради Василь МАЛЯРЧУК. У вітальних промовах очільники району зазначили, що 28 червня 1996 року відбулась, безперечно, видатна подія в історії нашої держави. Верховна Рада прийняла Оснновний закон - Конституцію України.

  Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю. І успіх в усіх справах буде лише тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки, а належна повага до букви і духу Конституції – обов’язок як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.

  Під час церемонії нагородження, яке супроводжувалось бурхливими оплесками присутніх, керівники району вручили матеріальні винагороди та Почесні грамоти .

  Зокрема, Почесну грамоту Верховної Ради, за підписом голови Дмитра РАЗУМКОВА, яка надійшла на адресу Жмеринської районної ради. вручили колективу Товариства з обмеженою відповідальністю «Жмеринське підприємство «Експрес», з нагоди 150-річчя його заснування - одного з найстаріших на Вінниччині підприємств Жмеринського вагоноремонтного заводу, заснованого, як майстерня для малого ремонту вагонів. За час свого існування завод пройшов усі стадії свого розвитку і сьогодні є сучасним, потужним, високотехнологічним підприємством. Високу нагороду вручили заступнику директора з виробничих питань ТОВ «Експрес» Ігорю БУРБУЦЬКОМУ.

  Грамоти Жмеринської РДА та районної ради вручили кращим представникам Жмеринщини, за багаторічну сумлінну працю , зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, високий професіоналізм та з нагоди 24 річниці Конституції України.

  Обласної нагороди - Почесної грамоти Вінницької ОДА цього дня удостоїлись заступник керівника виконавчого апарату Жмеринської районної ради , депутат районної ради 6 та 7 скликань Наталія РОЖОК та начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації Інна ЦИМБАЛ.

  Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.