Цього дня гостя спільно з представниками Жмеринської райдержадміністрації відвідали людей похилого віку, людей з інвалідністю у Браїлові.

  Начальник Жмеринського територіального центру Тамара ОГОЛЕНКО, яка увійшла до складу делегації, зазначила, що до кожного із цих літніх людей приходить соціальний працівник, який допомагає їм по господарству, закуповує продукти харчування, медикаменти. Такі люди знаходяться під постійною увагою терцентру.

  Народна депутатка поспілкувалась зі старенькими. Вони охоче розповідали Ірині Наумівні свої життєві історії. «Ми налагодили співпрацю зі Спілкою українсько- турецьких бізнесменів, які, особливо у цей нелегкий час, люб’язно вирішили підтримати самотніх людей похилого віку надавши благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів», - розповіла пані Ірина та вручала їх спільно з представником спілки у Вінницькій області Анатолієм РИБЧУКОМ.

  Заступник голови Жмеринської райдержадміністрації Віктор МУРАШКО передав літнім людям слова підтримки від голови Вінницької облдержадміністрації Сергія БОРЗОВА та голови Жмеринської райдержадміністрації Святослава НІКОЛАЙЧУКА, з побажаннями здоров’я та довголіття.