Щороку 1 червня ми відзначаємо День захисту дітей проведенням різнопланових масових заходів з музикою, веселощами, іграми , піснями та танцями. Та цьогоріч, із введенням карантину, довелось скасувати різні святкування.

  Та, не дивлячись ні нащо, діти повинні відчувати постійну увагу і турботу, а особливо діти пільгових категорій. Тому, привітати статусних діток з найочікуванішим дитячим святом, народна депутатка України Ірина Борзова завітала на Жмеринщину.

  Спільно з делегацією працівників Жмеринської райдержадміністрації відвідали сім'ї опікунів та піклувальників району , в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також дітей , батьки яких загинули під час Майдану та АТО/ООС.

  Гості завітали з подарунками. Зокрема, Ірина БОРЗОВА вручала іграшки та солодощі. Як розповіла пані Ірина, на українській митниці зібралась велика кількість не розмитнених дитячих іграшок , тож Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ прийняв тверде рішення їх розмитнити та роздати українським дітям пільгових категорій. «Дуже хочеться, щоб наші діти завжди були радісними та щасливими, тому ми, дорослі, повинні докладати до цього максимум зусиль. я вважаю, що особливу увагу у цей день варто приділяти дітям, що в силу життєвих обставин залишились без батьківської опіки, любові та захисту. Ми завжди повинні пам’ятати, що чужих дітей не буває…», - зазначила Ірина Наумівна. Долучились до благодійної акції і представники влади району. Заступник голови райдержадміністрації Віктор МУРАШКО передав вітання від голови Вінницької ОДА Сергія БОРЗОВА та голови Жмеринської РДА Святослава НІКОЛАЙЧУКА , вручив матеріальну винагороду опікунам та піклувальникам. Спільно з начальником служби у справах дітей Оксаною СОКОЛ також відзначили Почесними грамотами за активність , креативність та творчість, дітей-учасників конкурсу «Талант живе в кожній дитині» , оголошеного, з нагоди Дня захисту дітей, Жмеринською райдержадміністрацією та службою у справах дітей. Побажали і надалі розвивати свої здібності і таланти та нових перемог.