Громадськість віддає данину глибокої поваги та шани нелегкій праці сімейних лікарів і їхній ролі в системі охорони здоров’я. Особливо зараз, в період пандемії коронавірусної інфекції. Проте, не дивлячись ні на що, для лікаря понад усім стоїть пацієнт — його здоров’я і повноцінне життя.

  Напередодні професійного свята очільники району завітали у Жмеринську амбулаторія загальної практики сімейної медицини (головний лікар Олег КАЛІНСЬКИЙ) .

  «Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуєте поставлені перед Вами завдання. Кожен день і кожна зустріч з пацієнтом несе у собі тривогу і відповідальність. За вашою роботою стоїть здоров’я людей, саме тому вас цінують та поважають ті, хто звертається до вас за допомогою », - зазначив у своїй промові голова Жмеринської райдержадміністрації Святослав НІКОЛАЙЧУК. Продовжив вітання голова районної ради Василь МАЛЯРЧУК зауваживши : « Сімейні лікарі – це люди, які із дня у день допомагають нам залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Завдяки їхній турботі та професійній майстерності у людей з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. Особливо важливу роль виконують сімейні лікарі зараз, в умовах пандемії COVID-19. Щосекунди вони ризикують власним життям та протистоять невидимій загрозі, без зайвих вагань продовжують боротися за здоров’я та життя пацієнтів». Долучився до вітань заступник голови райдержадміністрації Віктор МУРАШКО, бажав медичним працівникам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани .

  Подяками Жмеринської райдержадміністрації та районної ради та матеріальними винагородами були відзначені кращі медичні працівники амбулаторії - сімейний лікар Ніна КОЛОТОВА, сестра медична мобільної бригади Марина ШВЕЦЬ та помічник епідеміолога Олександр СПІВАК, Почесною грамотою - головний лікар Олег КАЛІНСЬКИЙ.

  В свою чергу, він від усього багато чисельного колективу, подякував районній владі , депутатському корпусу за постійну підтримку галузі охорони здоров’я Жмеринщини та запевнив, що з подальшим поліпшенням матеріально-технічного забезпечення амбулаторій, що сприятиме наданню якісніших послуг населенню, підвищуватиметься і статус медичного працівника і ще більша повага до нього.