В третю неділю червня в Україні традиційно вшановують людей, які присвятили себе благородній справі збереження життя і здоров'я співгромадян.

  І не дивно що медиків шанували завжди і всюди, адже в світі немає жодної людини, яка хоча б раз у житті не зверталася за допомогою до лікарів. В день професійного свята працівники сфери охорони здоров'я, приймаючи вітання на свою адресу, по-особливому відчувають свою необхідність і значущість, пишаються своєю професією, своїми досягненнями й успіхами.

  Напередодні Дня медичного працівника представники влади району вітали колективи медичних установ Жмеринщини.

  На початку зустрічі, в центральній районній лікарні, голова райдержадміністрації Святослав НІКОЛАЙЧУК озвучив лист-подяку, який надійшов на адресу голови облдержадміністрації, від вдячних пацієнтів медикам Жмеринської центральної районної лікарні та головному лікарю Ростиславу БОРОВСЬКОМУ. Від себе особисто очільник району додав, що на рівні області нашу лікарню, ставлять в приклад іншим, чим Жмеринський район може заслужено пишатись. Додав, що завдяки підтримці народного депутата Ірини БОРЗОВОЇ, винайдено чималі кошти, і найближчим часом лікарня поповниться трьома новими апаратами ШВЛ, що в умовах пандемії коронавірусу, дасть можливість рятувати життя хворих на важку недугу пацієнтів.

  Вітання продовжив голова районної ради Василь МАЛЯРЧУК. «Здоров’я людини - це найголовніше. А для його збереження треба створити умови. В цьому році, незважаючи на складну економічну ситуацію, планується реалізація проекту нового сучасного відділення екстреної невідкладної медичної допомоги та капітальний ремонт двох амбулаторій в селах Носківці та Мартинівка. Держава, розуміючи необхідність подальшої розбудови медичної галузі надалі продовжує вкладати кошти в медицину»,- зазначив Василь Григорович та запевнив у максимальній підтримці і з боку районної влади.

  Бажав доброго здоров’я, щастя, благополуччя та високих зарплат винуватцям свята, заступник голови райдержадміністрації Віктор МУРАШКО.

  За вагомий особистий внесок у розвиток галузі кращих медичних працівників відзначено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, які і вручили владні гості з приємним бонусом у вигляді матеріальної винагороди.

  Привітання продовжили спільно з головним лікарем Ростиславом БОРОВСЬКИМ та вручили золоті медалі лауреатам Всеукраїнської премії «Майбутнє України» - завідувачу відділення реанімації та інтенсивної терапії Ірині КЛОКОЦЬКІЙ, а також завідуючій інфекційним відділенням Людмилі ПІДВАЛЬНІЙ. Крім того пані Людмила отримала і грамоту Департаменту Вінницької ОДА. І така винагорода є цілком заслуженою, оскільки саме ці два відділення безпосередньо несуть цілодобову варту у боротьбі за життя пацієнтів з COVID-19.

  За сумлінну працю , високий професіоналізм та з нагоди професійного свята спільними грамотами адміністрації, профспілкового комітету та ради трудового колективу центральної районної лікарні відмічено ще цілий ряд кращих медичних працівників.