У середу, 10 червня 2020 року, керівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, було представлено нового очільника відділення державної казначейської служби у Жмеринському районі та м.Жмеринка - Олександра ЦЕПЛОГО.

  Почесну місію виконали представники обласного управління Олена ЧЕРНОВА та Вячеслав БАЗАЛИЦЬКИЙ - заступники начальника ГУ Державної казначейської служби у Вінницькій області.

  Під час представлення новопризначеного керівника гості з області характеризували його , як висококваліфікованого спеціаліста з великий професійним досвідом.

  Олена ЧЕРНОВА зачитала наказ начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області про призначення Олександра ЦЕПЛОГО та зазначила, що він гідно виборов перемогу в конкурсі серед претендентів на цю посаду і , зважаючи на його багатий досвід роботи , Жмеринщині дуже пощастило з таким керівником. Спільно з Вячеславом БАЗАЛИЦЬКИМ побажали колезі продуктивної та успішної роботи, від колективу – розуміння і підтримки.

  Привітали Олександра Володимировича з призначенням і представники влади міста та району.

  У вітальній промові голова районної державної адміністрації Святослав НІКОЛАЙЧУК зазначив: «Знаю Олександра Володимировича, особисто, як порядну , чесну і принципову людину. І можу сказати, що це досвідчений фахівець з великим досвідом. Саме такі й потрібні в наш непростий час, адже нині стоїть чимало складних завдань, які треба виконувати і працювати на благо наших громадян», - підкреслив.

  Від імені голови Жмеринської районної ради Василя МАЛЯРЧУКА передав вітання його заступник Володимир БІГАС. Бажав успіхів, наснаги та плідної співпраці з місцевими самоврядцями задля процвітання Жмеринщини.

  Міський голова Анатолій КУШНІР долучився до привітань та зазначив: «Будемо спільно працювати над тим, щоб бюджетний кошик був наповнений, а ваша робота і ваші зусилля слугували розбудові нашого міста і району. Впевнений, що кошти громади ми будемо передавати в надійні руки».

  У свою чергу, новопризначений посадовець подякував за довіру і підтримку та запевнив представників з області , керівництво міста та району, що зосередить зусилля професійного колективу відділення для забезпечення виконання поставлених завдань, які стоятимуть перед казначейською службою .