На виконання Постанови КМУ від 20.05.2020 року № 392 щодо пом’якшення обмежувально - карантинних заходів 22.05.2020 відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Жмеринській райдержадміністрації.

  За результатами обговорення, а також враховуючи рекомендації обласної комісії ТЕБ та НС при Вінницькій ОДА, комісія вирішила дозволити відновити з 23 травня приміські автобусні сполучення за умови дотримання перевізниками умов та рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів.

  Зокрема, забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску, в т.ч. виготовлену самостійно; перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу; наявності у кожному транспортному засобі інформування пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 доступним способом, зокрема оголошення в салоні, наочна інформація тощо.

  Крім того, комісія вирішила обмежити пересування у приміському сполученні на час дії адаптивного карантину (з 22 травня до 22 червня) пасажирів, які досягли 60-річного віку, крім державних службовців, працівників державних органів та органів місцевого самоврядування, суддів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил, правоохоронних органів, а також осіб, які виконують роботи або здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19.