Сьогодні, 01 квітня 2020 року, у залі засідань районної ради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядку денному було розглянуто два питання. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за березень місяць 2020 року та про звернення жителів Жмеринського району стосовно надання матеріальної допомоги за березень місяць 2020 року.

  По даним питанням присутніх проінформувала заступник керівника апарату, начальник загального відділу Савкова Світлана Василівна, зазначивши, що протягом березня місяця 2020 року до Жмеринської райдержадміністрації надійшло 43 звернення, що на 2 звернення більше, ніж у лютому місяці 2020 року. Із них 37 звернень надійшли електронною поштою з Вінницької обласної державної адміністрації; 5 звернень – на прийомі у заступника керівника апарату, начальника загального відділу та 2 - у першого заступника голови райдержадміністрації щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям Жмеринського району.

  Найбільш актуальною групою питань на протязі останніх місяців залишаються питання соціального захисту. Пріоритетним для громадян було питання призначення та виплати субсидії. Серед інших були питання комунального та дорожнього господарства, питання фінансової, податкової та митної політики, екології та природних ресурсів. Значна частина звернень надійшла до райдержадміністрації від громадян, що потребують соціального захисту та підтримки. Здебільшого ця категорія громадян зверталась за матеріальною допомогою для вирішення соціально-побутових проблем та оплати лікування.

  Також, Комісією були розглянуті звернення та документи 7 мешканців району, котрі звернулися у березні місяці з приводу отримання одноразової грошової допомоги на лікування. Детально вивчивши обставини кожного звернення, члени комісії одноголосно прийняли рішення виділити допомогу всім, хто за нею звернувся та представив документи, які підтверджують необхідність лікування.

  Загальна місячна сума виділених коштів на надання допомоги складає 5000 тисяч гривень.

  Всього з початку року комісією розглянуто 35 звернень та надано грошової допомоги на суму 15 тисяч гривень.