На Вінниччині створено спеціальний фонд збору коштів, спрямованих на боротьбу проти коронавірусу.

  Робота спецфонду в рамках ініціативи «Стоп Вірус» також надає можливість об’єднати та краще координувати роботу з протидії коронавірусної інфекції.

  «Шановні подоляни! Вінницька область має перших хворих на COVID – 19. У нас було трохи часу підготуватися. Навіть коли наші заходи викликали невдоволення в людей. Інколи бувають часи, коли треба діяти.

  Без довгих дискусій та орієнтиру на коментаторів. – зазначає голова ОДА Владислав Скальський на своїй сторінці у мережі «Фейсбук». – Я щиро вдячний усім тим, хто так само не чекає, а діє! Тим, хто допомагає соціальним працівникам, годує гарячими обідами наших літніх земляків, підвозить медиків до лікарень, допомагає нам інформацією про несвідомих сусідів, що не виконують зобов’язання по самоізоляції. Усім, хто відчуває себе на цій землі. Це Ваша земля!»

  Голова облдержадміністрації зазначає, що вкрай важливо діяти з розумінням і дотриманням протиепідемічних правил та заходів, а також бути обережними.

  «Немає сенсу розпорошуватись по численних фондах. У нас є Фонд Громади «Подільська Громада» і вони вже роблять ту справу, на якій знаються найкраще. Бо ми усі і є Подільською Громадою! Запрошую бізнес долучитись. Це Ваш шанс справою продемонструвати свою соціальну корпоративну відповідальність у важкі часи», - зауважив Владислав Скальський.

  Голова ОДА також додав, що у спецфонд «Стопвірус» надзвичайно професійна і авторитетна Наглядова Рада: https://gromada.vn.ua/news/item/id/835

  Реквізити: Благодійна організація Благодійний фонд «Подільська громада»

  • Код ЄДРПОУ 35904183
  • UA10302689000002600305535330
  • ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)
  • Або р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”)