Ряд актуальних питань для життєдіяльності району розглянуто на нараді із сільськими, селищним головами під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Колесника , за участю заступника керівника виконавчого апарату районної ради з питань економічного розвитку та зв’язків з органами державної влади і місцевого самоврядування Едуарда Крайніка 27 липня 2016 року.

  Про розроблення містобудівної документації присутніх інформував начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації Іван Побережний. Представник ТОВ «Кайлас - К» Андрій Галайда довів до відома присутніх інформацію про створення генеральних планів.

  Заступник голови райдержадміністрації Юрій Колесник акцентував увагу присутніх на злободенному питанні підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років. По даному питанні прозвітували всі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які опікуються соціальною сферою.

  Не менш актуальним в районі є питання впровадження заходів по енергозабезпеченню та енергоефективності. На сьогоднішній день на Жмеринщині активно впроваджується заходи з економії енергоресурсів.

  Привчати жителів населених пунктів до європейського методу поводження з побутовими відходами, зокрема, сортувати сміття закликали заступник голови райдержадміністрації Юрій Колесник та начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації Іван Побережний.

  Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі Любов Бренгач акцентувала увагу присутніх на погіршення якості питної води в районі, закликаючи відповідально поставитись до заходів з очищення та знезараження питної води в своїх територіальних громадах.

  Про виписку нарядів на дрова, проведення електронних закупівель інформувала начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Катерина Цабак.

  Заступник начальника управління - начальник відділу розвитку сільської місцевості, врегулювання відносин власності та функціонування аграрного ринку управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Яків Парчевський інформував про стан використання сільськогосподарських земель на території району.

  Питання виконання планових завдань по підбору на військову службу за контрактом , організація заходів з територіально оборони на території району інформували військовий комісар Жмеринського об`єднаного міського військового комісаріату Тарас Андрійчук та начальник відділення обліку і бронювання солдатів і сержантів Олег Полевик, т.в.о. начальника відділення комплектування Олег Школяр

  Про планове проведення перевірки порядку ведення обліку військовозобов’язаних в селищній та сільських радах району обласним військовим комісаріатом в листопаді 2016 року інформував інспектор з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Михайло Нех

  Виконавчий директор Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України Владислав Філатов виступив з іформацією про перспективи впровадження реформи децентралізації влади та формування спроможних територіальних громад.