Підвести підсумки діяльності за І півріччя та окреслити плани на ІІ півріччя 2016 року медичні працівники району зібрались 26 липня 2016 року на Колегії відділу охорони здоров’я Жмеринської райдержадміністрації .

  Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Олег Легеза та голова районної ради Василь Малярчук.

  З доповіддю про підведення підсумків діяльності закладів медицини за І півріччя 2016 року виступили головний лікар центру первинної медико – санітарної допомоги Олег Калінський, головний лікар центральної районної лікарні Ростислав Боровський, головний лікар КУ «Жмеринська міська станція швидкої медичної допомоги» Тетяна Кузьміна.

  Доповідачі висвітлили основні показники діяльності своїх підвідомчих закладів, приділивши основну увагу взаємодії первинної та вторинної ланок надання медичної допомоги населенню району та станції швидкої медичної допомоги.

  Керівниками медичних установ озвучено результати роботи в частині виправлення недоліків,які були виявлені під час перевірки Департаментом охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації в травні 2016 року.

  Із співдоповіддями виступив завідуючий поліклінікою центральної районної лікарні Олександр Султанов, який поінформував про діяльність поліклінічного відділення за звітний період та про роботу, яка проводиться із створенням на базі поліклініки колишньої залізничної лікарні підрозділу проф..оглядів та мережі денних стаціонарів.

  Заступник головного лікаря центру первинної медико – санітарної допомоги Світлана Манілко акцентувала увагу присутніх на взаємодії із КУ «Жмеринська міська станція швидкої медичної допомоги» та озвучила плани по створенню амбулаторії загальної практики медичної допомоги №2 м.Жмеринка на базі колишньої залізничної лікарні.

  Голова районної ради Василь Малярчук зазначив, що галузь охорони здоров’я завжди в пріоритеті в органах влади. Для належного забезпечення всіх потреб розвитку медицини потрібно залучати кошти з міського бюджету.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза підкреслив, що вирішення проблемних питань медичної галузі є першочерговими завданнями для органів влади. З метою залучення додаткових коштів є домовленість із сільгоспвиробниками району про залучення коштів фонду Ради сільгоспвиробників району .

  Підвів підсумок роботи Колегії начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко, який вказав на необхідність сконцентрувати зусилля всіх медичних працівників на виконанні завдань та змін, що відбуваються в охороні здоров’я на вторинному рівні.

  Учасники зібрання доручили начальнику відділу охорони здоров’я та адміністрації медичних установ звернутись до міського голови з метою залучення фінансових ресурсів міста на потреби медицини.