18 лютого 2020 р. в залі засідань Жмеринської районної ради відбулася зустріч керівництва району з колишніми працівниками Браїлівського цукрового заводу, які напередодні виходили на мирну акцію протесту з вимогою реалізувати своє право на отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

  Участь у зустрічі взяли: перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський, голова районної ради В.Малярчук, Браїлівський селищний голова В.Резедент, начальник відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А. Гуліцька, директор СТОВ «АгроКряж» В.Гнатишен, начальник Жмеринського управління ГУ ДПС у Вінницькій області О.Кузевич, начальник Жмеринського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області А.Присяжнюк, начальник Жмеринського міжрайонного відділу Управління СБУ у Вінницькій області В.Пилявський.

  В ході перемовин свою позицію та вимоги мали змогу висловити протестувальники, заслухано інформацію очільника територіальної громади, керівників земельного відділу та сільськогосподарського підприємства.

  Наразі, вишукуються варіанти компромісного рішення для усунення патової ситуації.