Жмеринське районе управління повідомляє, що в ході проведення позапланового інспектування спеціалістами Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, магазин «Продукти», було відібрано зразок горілки «Пшенична ОЛЕКСАНДРІЯ» ДСТУ 4256:2003 виробництва ПП «ОЛЕКСАНДРІЯ ПРЕМІУМ» (вул. Л. Коваленка, 32, м. Олександрія, Кіровоградська область) для лабораторних досліджень.

  За результатами досліджень Вінницькою регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби, зразок горілки не відповідає за фізико - хімічними показниками (масова концентрація сивушного масла, міцність), що є недопустимим (експертний висновок від 17 лютого 2020 року № 000600 д.к./20). Відповідно акту відбору, зразок на дослідження було відібрано з партії 19 пляшок по 0,5 дм³, дату виготовлення зазначено на корку 11.06.2019.

  Враховуючи вищевикладене, просимо суб’єктів господарювання що здійснюють обіг харчових продуктів вжити відповідних заходів з метою недопущення вище вказаної продукції до реалізації.

  У випадку її виявлення вилучати з обігу та повідомляти Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області по телефону (04332) 2-19-21, 2-16-81.

  Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.