13 лютого 2020 року на спортивній базі Чернятинського аграрного коледжу ВНАУ проходили фінальні змагання районних сільських молодіжних спортивних ігор з волейболу серед дівчат.

Після проведення групових та шкільних ігор право змагатись у фінальній частині змагань вибороли дівчата Браїлівської і Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Браїлівського професійного ліцею та Чернятинського аграрного коледжу ВНАУ.

Результати півфінальних протистоянь наступні: Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст. – Браїлівський професійний ліцей 2:0; Чернятинська ЗОШ І-ІІІ ст. – Чернятинський аграрний коледж ВНАУ 0:2 . У грі за третє місце між волейболістками Чернятинської школи та дівчатами Браїлівського ліцею, перемогу святкували волейболістки з Чернятина.

У цікавій та напруженій, фінальній зустрічі між дівчатами Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Чернятинського коледжу, кращими виявилися браїлівчанки 2:0 (25:23 та 25:22). Таким чином, як і минулого року, переможцями стали дівчата, 2005-2006 р.н. з Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.. ( вчитель Філімонов В.М.); друге місце здобули спортсменки Чернятинського аграрного коледжу ВНАУ (тренер-викладач Берещук Г.В.); третє місце посіли місцеві волейболістки з Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст..(вчитель Рожок М.В.).

По завершенню змагань переможці нагороджені кубком і грамотами відділу культури, молоді та спорту РДА, команди-призери нагороджені грамотами, а кращі гравці грамотами та пам’ятними сувенірами.