День святого Валентина – наймолодше свято України, яке відзначається щорічно 14 лютого. Найромантичніший день року не за горами. Мільйони українців вже зараз обмірковують, як відзначити його. Вибір подарунка на День Святого Валентина для дорогої людини – не просте завдання. Багато хто вважає банальним дарування квітів, шоколадки і шаблонної листівки, набору зі шкарпеток і гелю для гоління. Набагато цікавіше проявити фантазію і презентувати близькій серцю людині щось неповторне, створене власними руками.

  З цієї нагоди в КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава» на черговому зібранні клубу «Між нами дівчатами» було проведено майстер-клас з виготовлення креативних валентинок – топіарій у вигляді серця та дерев’яний магнітик. В цей день юнні дівчата познайомилися ще з одним видом декоративних композицій під назвою «дерево щастя» і навчилися робити його своїми руками.

  Зустріч була завершена фотосесією на фоні бібліотечної фотозони «З Днем Св. Валентина». Дякуємо всім присутнім на майстер-класі за чудові емоції та гарно проведений час!