Урядом встановлено нові показники вартості твердого палива та скрапленого балонного газу для надання населенню пільг у 2020 році. Тепер вартість 1 тонни вугілля складає 2746,74 грн., а вартість 1 балону скрапленого газу – 274,67 грн.

  Виходячи з оновлених нормативів для пільговиків, які мають право на пільги у розмірі 100% (особи з інвалідністю внаслідок війни, тощо) грошова компенсація на придбання твердого палива складатиме 2746,74 грн. та 274,67 грн. на скраплений газ; відповідно для пільговиків, які мають право на пільги у розмірі 75% (учасники бойових дій) грошова компенсація на придбання твердого палива складатиме 2060,06 грн. та 206,00 грн. на скраплений газ; для пільговиків, які мають право на пільги у розмірі 50% (учасники війни, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, багатодітні сім’ї та інші) грошова компенсація на придбання твердого палива складатиме 1373,37 грн. та 137,34 грн. на скраплений газ.

  Для отримання грошової компенсації пільговикам необхідно звернутись до уповноважених осіб, визначених виконавчими комітетами селищної і сільських рад, за зареєстрованим (фактичним за рішенням комісії) місцем проживання з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі, книжки про використання скрапленого газу, рахунок банківської установи.

  На підставі наданих документів здійснюється призначення пільг готівкою. При надходженні коштів з державного бюджету проводиться виплата призначених пільг на тверде паливо та скраплений газ через відділення банківських установ, за бажанням пільговика.

  Призначення та виплата пільги на тверде паливо і скраплений газ готівкою проводиться один раз на рік.

  У разі неподання заяви з відповідними документами виплата пільг готівкою проводитись не буде.

  Слід зазначити, що з 01.01.2020 року відмінено можливість отримання твердого палива і скрапленого газу у натуральному вигляді (через паливний склад).

  Нагадуємо, що громадяни мають право на один вид держаної допомоги: пільга або субсидія за їх вибором.

  Для більш детальної інформації просимо звертатись в управління соціального захисту населення (м.Жмеринка, вул. Центральна, 7 каб. 2).