Станом на 01.02.2020 року кількість укладених декларацій з сімейними лікарями КНП «РМЦПМСД» склала 52408 осіб – це 85,1% від усього населення Жмеринщини.

  Варто звернути увагу на те, що в середньому на одного лікаря припадає 1747 укладених декларацій, тоді як, за даними НСЗУ, середня цифра по Україні становить 1225 декларацій на лікаря.

  Наведені цифри свідчать про те, що в Центрі на сьогоднішній день працює недостатня кількість лікарів. Підприємство дійсно відчуває кадровий голод, що підтверджується наявністю великої кількості лікарів пенсійного віку, з яких 3 лікаря у віці за 70 років. Ця ситуація може призвести до негативних явищ.

  З метою покращення ситуації, районною державною адміністрацією та районною радою було прийнято рішення спрямувати кошти районного бюджету на підготовку кваліфікованих кадрів. В даний час навчається один студент та 3 інтерни, які невдовзі поповнять ряди сімейних лікарів. Крім того, на курсах спеціалізації перебувають 2 лікаря з центральної районної лікарні та 1 з лікарні відновного лікування, які приступлять до роботи з 1 липня 2020 року.