30 січня 2020 року Жмеринським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в приміщені центральної районної бібліотеки проведено групу зустрічей для прийомних батьків, батьків-вихователів: «Вплив темпераменту на формування характеру та поведінки дитини»

  Основна мета проведення групи зустрічей - допомога прийомним батькам, батькам-вихователям в підвищенні рівня знань щодо співвідношення та розуміння особливостей понять «темперамент» та «характер» задля покращення взаєморозуміння в родинах та сімейної комунікації з прийомними дітьми.

  Захід пройшов у дружній атмосфері. В ході зустрічі батьки були ознайомлені з поняттям «темперамент» як характеристики нервової системи психофізиологічної основи поведінки дитини та його вплив на формування характеру.

  Прийомні батьки та батьки вихователі приймали активну участь в рольових іграх, обговоренні ситуацій, у відпрацюванні навичок комунікації з представниками різних типів темпераментів.

  Практичний психолог, Ковальчук Т.О., педагог соціальний Стовбчата Н.А. спільно з батьками обговорювали ситуації, знаходили шляхи їх вирішення, враховуючи важливість особливостей темпераментів для ефективного виховання та спілкування з прийомними дітьми. Практичний психолог, Ковальчук Т.О. провела діагностику з батьками для визначення їх типу темпераменту. Використання релакс технік сприяло відновленню психоемоційного стану учасників тренінгу.

  Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність, директору КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В.П.Вовкодава» Лесі Шульган, за створення комфортних умов у проведенні заходу.