Знаменна подія для жителів с.Леляки сталась 23 липня 2016 року. В цей день урочисто закладено капсулу в щойно розпочате будівництво храму Святих Безсрібників Косьми і Даміана.

  Виконати важливу місію та провести богослужіння прибув Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський,священнослужителі УПЦ КП району.

  Високоповажного гостя громада зустріла пишним короваєм , а діти віршованою програмою.

  Після церемонії богослужіння, владика разом із найбільшим благодійником Бобошком Миколою Пилиповичем заклав наріжний камінь та капсулу з текстом про цю подію. Після чого архієпископ Михаїл звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом. Освятив будівництво та прихожан.

  Відбулось нагородження меценатів та будівничих храму. Зокрема, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, владика вручив Благословенну Патріаршу грамоту головному меценату та будівничому Бобошку М.П. Багато інших благодійників отримали з рук владики Благословенні архієрейські грамоти.

  Від імені голови райдержадміністрації Олега Легези архієпископа та громаду вітав радник Анатолій Білоус. Він зазначив, що дана подія назавжди увійде в історію району, адже тепер прихожани зможуть отримувати натхнення до звершення благих справ в ім’я Господа Бога, молитись за мир та спокій в нашій державі.