23 січня в приміщенні актового залу районної ради відбулось відкриття та проведення змагання районної гімназіади школярів (навчальні заклади І-ІІ ступенів) з шашок.

В змаганнях взяли участь 11 команд навчальних закладів. Змагання проходили за швейцарською системою із 6 турів.

У напруженій боротьбі серед дівчат перемогу святкувала Стемпель Марія (Сьомаки) (10 очок), друге місце посіла Бойчук Дар'я (Стодульці) (9 очок), третє місце у Резнік Ельвіри (Тарасівка) (8 очок).

Переможцем серед хлопців став Годьо Денис (Браїлів) (10 очок), друге місце у Горобенка Вадима (Сьомаки) (9 очок), третє місце у Бойчука Ярослава (Стодульці) (8 очок).

Перше загальнокомандне місце вибороли шашкісти із Сьомацької ЗОШ І-ІІ ст. ( 19 очок), (вчитель фізичного виховання Тетяна Ткаченко), друге місце у юних спортсменів із Стодулецької ЗОШ І-ІІ ст. (17 очок), (Анатолій Брик), третіми стали – шашкісти із Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст..(Тетяна Ткаченко).

Команди переможці та призери змагань, а також гравці в особистому заліку нагороджені грамотами відділу освіти.