Під головуванням першого заступника голови Жмеринської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Розглядалося питання щодо стану захворюваності учнів Носковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

  Інформацію щодо цього надали: головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Ж.Твердохліб та директор школи Т.Терещенко.

  Наразі, було повідомлено, що з понеділка поточного тижня щодня збільшувалася кількість відсутніх у школі дітей з ознаками вірусної інфекції. В останній день перебування дітей на заняттях кількість відсутніх становила 28 учнів, до кінця робочого дня ознаки хвороби з’явилися ще в 3 дітей.

  Враховуючи перевищення порогу захворюваності на грип та ГРВІ, з метою попередження його розповсюдження, убезпечення від прояву ускладнень та запобігання летальним наслідкам, комісія прийняла рішення рекомендувати відділу освіти райдержадміністрації тимчасово припинити заняття в навчальному закладі з 23 січня 2020 року.

  В ході засідання наголошувалося на важливості дотримання регламенту, встановленому Наказами МОЗ України щодо встановлення тісного зв’язку між відповідними ланками під час епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ, порядку організації проведення епідеміологічного нагляду.

  В період цього часу КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»(директор О.Калінський), спільно з відділом освіти райдержадміністрації (начальник І.Цимбал), а також управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі (Горбатюк М.В.) та Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» (Голєва Л.Г.) забезпечуватимуть проведення моніторингу та аналізу стану захворюваності учнів Носковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на гострі респіраторні вірусні інфекції та здійснюватимуть подальший контроль епідеміологічної ситуації в районі. Про що щоденно інформуватимуть районну комісію з питань ТЕБ та НС

  Рішення про відновлення навчального процесу буде прийнято комісією у відповідності до результатів стану захворюваності дітей.

  Наступне засідання комісії призначено на 27 січня.