У Жмеринській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості 22 січня 2020 року відбувся черговий семінар із представниками кадрових служб різних підприємств. Тема якого: “Стан подання вакансій в центр зайнятості, їх використання, механізм заповнення”.

  Семінар проведений на засадах елементів нового сервісу - Інститут “Консультант роботодавця”, який впроваджує державна служба зайнятості. Основними напрямками роботи фахівців являється виконання замовлень роботодавця, а саме формування бази вільних робочих місць, якісний пошук і добір персоналу з використанням елементів рекрутингу в чітко обумовлений термін.

  Тому, під час семінару, при обговоренні основної теми, консультантами роботодавців застосовувалась клієнтоорієнтованість до кожного представника кадрової служби. Враховуючи потреби кожного, на практичному занятті фахівцями приведено в приклад створення вакансії в особистому електронному кабінеті роботодавця для подальшого користування; допомога у заповненні річної інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню; підбір працівника на вакантну посаду з урахуванням вимог роботодавця.