16 січня 2020 року в Жмеринській районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації О.Матвієнка було проведено засідання конкурсного комітету щодо визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування.

  Конкурс оголошено на 8 об’єктів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування у зв’язку із закінченням терміну дії договору. Об’єктами конкурсу були наступні маршрути: Жмеринка – Олексіївка; Жмеринка – Гута Мовчанська; Жмеринка – Тартак; Жмеринка – Кудіївці; Жмеринка – Щучинці, Жуківці; Жмеринка – Вознівці; Жмеринка – Мовчани; Жмеринка – Станіславчик.

  Для участі у конкурсі відповідні документи надійшли від трьох перевізників. Пакети документів відповідали вимогам та чинному законодавству, тому всі три претендента були допущені до конкурсного відбору – Жмеринське АТП 10512, ФОП А.Похолок та ФОП В.Зварич.

  Попередньо розглянувши заявки претендентів, комісією було визначено переможців конкурсу на згадані вище маршрути.

  Про рішення конкурсної комісії щодо погодження даних перевізників надавачами послуг на автобусних маршрутах оголосив О.Матвієнко. Жмеринська районна державна адміністрація підпише з ними договори строком на 5 років.

  Привітавши транспортників з успішним завершенням справи, О.Матвієнко наголосив на тому, що районна влада завжди ставитиме в пріоритет інтереси людей, тому закликав діяти у правовому полі.

  Голова районної організації ветеранів А.Паламарчук, який входить до складу комісії, нагадав перевізникам про обов’язок перед ветеранами.