14 січня 2020 року представниками Жмеринської районної державної адміністрації в особі: першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського, начальника відділу охорони здоров’я О.Ярмоленка та головного спеціаліста відділу освіти Т.Кабаровської передано на оснащення центральної районної лікарні та районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги 52 дитячих тонометра.

  Прилади закуплено за кошти, зібрані у рамках проведення благодійної акції. Сума допомоги склала понад 22 тис. грн.. Враховуючи потребу медичних закладів, прийнято рішення про закупівлю саме тонометрів для дітей, що дозволить діагностувати підвищення артеріального тиску в ранньому віці. До складу кожного набору входить сам вимірювальний прилад та три лангети різного розміру – для немовлят, дітей молодшого та старшого віку.

  Апарати розподілять між сімейними лікарями амбулаторій загальної практики сімейної медицини, працівниками ФАПів, а також відділеннями: дитячим, реанімаційним, невідкладних станів та пологовим у центральній районній лікарні.

  Під час передачі медичного оснащення в ЦПМСД представників влади зустрів директор комунального некомерційного підприємства О.Калінський. В ході зустрічі обговорювали актуальні питання щодо фінансування підприємства та заходів, направлених на покращення якості надання медичних послуг населенню.