Розпочалась сесія із вшанування хвилиною мовчання пам’яті Героя Радянського Союзу, генерал – майора у відставці Ковальова Івана Платоновича, який помер 20 липня 2016 року.

  Голова районної ради Василь Малярчук поінформував присутніх про кадрові зміни, які відбулись в районі в міжсесійний період. Представив начальника Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, полковника Сергія Кримчука, начальника Жмеринського між райвідділу управління СБУ у Вінницькій області Ігоря Ратушного, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олега Матвієнка, завідувача сектору з питань державної реєстрації Ковальського Олександр Вікторовича.

  У ході розгляду питань, депутати заслухали звіт про роботу КЗ «Жмеринська центральна районна бібліотека», з яким виступила директор закладу Леся Шульган, про хід виконання районної програми «Соціальний захист і підтримка дітей незахищених категорій на 2011- 2016 роки доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Довгополюк.

  Внесено зміни до комплексної оборонно – правоохоронної Програми на 2016 – 2020 рр. «Безпечна Жмеринщина – взаємна відповідальність» та програми підтримки діяльності районної організації ветеранів на 2016 рік..

  Прийнято зміни до районного бюджету, затверджено квартальний звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року. З даними питаннями доповідала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамара Пастух.

  Розглянуто і ряд земельних питань , що стосуються затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки.

  Одноголосно депутати підтримали звернення депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Жмеринській раді до Президента, Прем’єр – міністра України стосовно необґрунтованого підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги для населення.