13 січня 2020 року в залі засідань Жмеринської районної ради очільники району провели зустріч з керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

  Участь у нараді взяли: перший заступник голови районної державної адміністрації О.Монастирський, голова районної ради В.Малярчук, заступник голови районної державної адміністрації О.Матвієнко.

  На порядок денний винесено питання про перспективи соціально-економічного розвитку району.

  Про результати завершення 2019 року в розрізі різних галузей та перспективи розвитку у поточному році поінформував присутніх О.Монастирський. Більш детально зупинився на галузі охорони здоров’я, викликах, які постають перед районом в контексті реалізації наступного етапу медичної реформи.

  Продовжив тему В.Малярчук, конкретизував наступні кроки, які слід зробити для підготовки центральної районної лікарні до підписання договору з Національною службою здоров’я України та забезпечення надання послуг населенню на другому етапі реалізації медичної реформи.

  Присутні на зустрічі представники підприємств, установ, організацій району запевнили у готовності надати підтримку району та сприяти забезпеченню медичним оснащенням закладу охорони здоров’я.

  В ході спілкування піднімалося питання ринку землі, її грошової оцінки, які висвітлив О.Матвієнко.

  Начальник філії «Жмеринський Райавтодор» О.Навроцький поінформував про результати, яких досягнуто в минулому році щодо проведення ремонту доріг на території району, поділився планами на 2020 рік.