Відповідним рішенням у спільну комунальну власність району прийнято приміщення поліклініки КУ «Жмеринська лікарня відновного лікування» (колишньої залізничної лікарні), цілісного майнового комплексу КУ «Жмеринська районна стоматологічна поліклініка», КУ « Жмеринська центральна районна лікарня».

  Питання, яке найбільше викликало резонанс у населення та медичних працівників вирішено.

  Відтепер приміщення з прибудовою поліклініки колишньої залізничної лікарні передано в управління КУ «Жмеринський районний медичний Центр первинної медико – санітарної допомоги». Там буде розташована поліклініка та амбулаторія загальної практики сімейної медицини №2. Відповідно внесено зміни до структури та чисельності Центру первинної медико – санітарної допомоги. Всі лікарі та медсестри, які працювали в залізничній поліклініці будуть працевлаштовані у новоствореному медичному закладі.

  На сесії були присутні лікарі колишньої залізничної лікарні. Вони висловили свої вимоги до процесу реорганізації закладів, а саме створити наглядову раду для контролю працевлаштування мед.працівників та забезпечення гідних умов їх роботи.

  Зазначено, що утримувати медичні заклади за рахунок районного бюджету дуже важко. Тому, депутатами одноголосно прийнято звернення до депутатів міської ради щодо співфінансування медичних закладів з міського бюджету.