12 липня відсвяткував свій 95 - річний ювілей учасник бойових дій Другої світової війни, ветеран праці, житель смт Браїлів Петро Олексійович Ковальов. Привітати ювіляра зі святом прийшли Браїлівський селищний голова В.Д.Резедент, голова Жмеринської районної ветеранської організації А.Г.Паламарчук, голова Браїлівської ветеранської організації Б.І.Басістий, найближчі родичі. Ювіляр радо зустрічав гостей, приймав теплі та щирі слова привітань, квіти та подарунки, дякував за увагу. У ці зворушливі хвилини розквітла душа ветерана.

  За його плечима - служба в Радянській Армії, з 21червня 1941 р. по 9 серпня 1945 р., участь в бойових діях на території Маньчжурії. За ратний подвиг нагороджений орденом Вітчизняної війни, багатьма медалями. Після війни протягом багатьох років сумлінно працював робітником на Браїлівському цукровому заводі.

  Дякуємо Петру Олексійовичу за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, патріотизм, громадську відповідальність, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади. Його життя, бойові та трудові звершення є прикладом для молодших поколінь.

  Доброго вам здоров’я, ювіляре, родинного затишку та благополуччя!

  Б. БАСІСТИЙ, голова ветеранської організації смт Браїлів