КНП Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги уклав договір з Національною службою здоров’я України на 2020 рік

  Орієнтовна сума договору складатиме 26 млн. грн.., тоді як в 2019 році попередній договір складав 23 млн. грн..

  За підсумками роботи за 2019 рік комунальне некомерційне підприємство отримало від Національної служби здоров’я України 30 млн. 858 тис. грн..

  Станом на 01.01.2020 року декларації з сімейними лікарями підписали 52197 жителів Жмеринського району та Жмеринської міської ОТГ, що складає 84,8% від всього населення.

  КНП «Жмеринська центральна районна лікарня», як і всі заклади охорони здоров’я вторинного та третинного рівнів, готує документи до підписання договору з НСЗУ.

  Надання допомоги за програмою медичних гарантій планується розпочати з 1 квітня цього року. У зв’язку з чим хочемо нагадати мешканцям Жмеринщини про необхідність підписання декларації з сімейним лікарем, адже планова медична допомога безкоштовно надаватиметься тільки тим, хто має декларацію. Ті ж, хто цього не зробив зможуть отримати необхідну медичну допомогу лише в гострих та невідкладних випадках.