З метою популяризації жанрів сатири та гумору, творчості видатного земляка, поета-гумориста Степана Руданського 11 грудня 2019 року в м.Калинівка проводився обласний конкурс виконавців гумору імені Степана Руданського.

  В Калинівському районному будинку культури звучали гуморески Степана Руданського, твори сучасних українських гумористів, гумористичні сценки, скетчі, оповідки, бувальщини на різну тематику. У конкурсі брали участь окремі виконавці гумору та колективи малих форм.

  Жмеринський район на святі гумору представляли учасники підготовчої групи «Зернятко» народного аматорського театрального колективу комунального закладу «Жмеринський районний будинок культури» – Савелій Бессараба (учень ЗОШ №1) та Дмитро Воронюк (учень ЗОШ №6) – керівник Світлана Волуйко. Вони виконували твори «Чи високо до неба», «Слабий зуб» С.Руданського; «Вовк і кіт» Л.Глібова і «Лісовий артист» сучасного автора.

  Журі високо оцінило виступ наших маленьких виконавців. За дотепний гумор Савелій Бессараба зайняв ІІ місце, а Дмитро Воронюк ІІІ призове місце. Вони були нагороджені дипломами конкурсу та пам’ятними сувенірами, з чим ми їх і вітаємо!