10 грудня 2019 р. перед початком чергової сесії Жмеринської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відзначали 7 грудня.

  З професійним святом своїх колег привітав голова районної ради В.Малярчук. У своїй промові нагадав історію становлення місцевого самоврядування як публічної інституції, говорив про його роль у сучасному суспільстві, про перетворення, які відбуваються в умовах проведення реформ.

  Бажав усім представникам органів місцевого самоврядування знайти себе в майбутній системі влади, щоб і надалі були відповідальними, служили людям, громадам та Україні в цілому. Усіляких гараздів в особистому житті та миру в нашій країні.

  Від імені районної державної адміністрації привітав представників органів місцевого самоврядування перший заступник голови районної державної адміністрації О.Монастирський. Він назвав це свято – святом громадськості, відзначив зростання ролі повноваження місцевого самоврядування, той вотум довіри, який отримали керівники територіальних громад, депутати усіх рівнів, який з честю оправдовується ними. Висловив подяку за взаєморозуміння, тісну співпрацю з вирішення проблем як району так і територіальних громад, особисто дякував за це голові районної ради та його заступникам. Висловив впевненість у тому, що навіть в умовах кардинальних змін їхня фаховість, авторитет та досвід дозволять зайняти гідне місце в системі місцевого самоврядування. Бажав здоров’я, добра, благополуччя сім’ям, родинам, територіальним громадам та усій нашій Україні.

  Розпорядження голови райдержадміністрації про відзначення з нагоди Дня місцевого самоврядування озвучила керуюча справами виконавчого апарату районної ради О.Радіна.

  За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад, народовладдя, самовіддану працю в органах місцевого самоврядування, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята Почесними грамотами, грошовими преміями нагороджено ряд кращих представників серед депутатів, працівників районної ради та місцевих рад, керівників територіальних громад.

  Приєднався до поздоровлень запрошений на свято депутат обласної Ради О.Легеза. Він відзначив почесність і велику відповідальність роботи в органах місцевого самоврядування, а також велику довіру людей, які вручили свою долю тим, кого обрали. Бажав і надалі не втрачати довіру людей, довести їм, що зміни, які відбуваються в рамках проведення реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади тільки на краще. А також здоров’я, впевненості у собі, в своїх силах, витримки та перемог на усіх напрямках.

  Голова райкому профспілки працівників державних установ Т.Оголенко вітаючи з професійним святом представників органів місцевого самоврядування побажала, щоб зміни, які ми переживаємо, йшли на користь їм та територіальним громадам. Також усім зичила здоров’я, щастя, натхнення та оптимізму і, звичайно ж, миру нашій країні. Від обкому профспілки працівників державних установ відзначено Почесною грамотою, грошовою винагородою заступника голови районної ради В.Бігаса за вагомий особистий внесок у розбудову та процвітання Жмеринського району, організаторський талант, високий професіоналізм, активну громадську позицію та діяльність, плідну роботу в профспілковому русі та з нагоди свята. Т.Оголенко провела нагородження і від райкому профспілки.

  Пісні, музичні композиції та байки у подарунок самоврядцям підготували працівники та вихованці районного будинку культури.