7 грудня в Україні і світі вперше відзначався Всесвітній день української хустки. З цієї нагоди у соціальних мережах кілька днів тривав Всеукраїнський флешмоб «Зроби фото з хусткою». До заходу активно долучилися і жінки Жмеринського району.

  Охоче підхопили ідею Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області, наробили і виклали у мережу ряд прекрасних світлин у різнобарвних українських хустках.

  В кожного народу є своя святиня - це для українців вишита хустина. Світлий символ щастя, ніжності й добра, мов весна квітуча хустина оця. Такий епіграф взяли для свого фотозвіту у хустинах працівниці управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації.

  Дуже зворушливою вийшла фотосесія в українських хустках з підопічними відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, що в смт. Браїлів комунальної установи Територіальний центр Жмеринського району, які теж долучилися до флешмобу.

  Ідейними надихачами такого цікавого флешмобу стали предстaвниці Клубу Успішних Жінок Укрaїни і зaкликaли підтримaти їх нa держaвному рівні. У їхньому задумі об’єднaти жінок різного віку, нaціонaльностей тa соціaльного стaтусу у флешмобі «Зроби фото з хусткою». Оргaнізaтори сподівaються, що Всесвітній день Укрaїнської Хустки збере тaку ж кількість прихильників як і День Вишивaнки.