6 грудня своє професійне свято відзначають представники усіх родів військ, які входять до складу Збройних Сил України. Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави, діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але й стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі.

  Доблесть і честь солдатів та офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії, а українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

  Засвідчити свою повагу військовослужбовцям, 6 грудня 2019 року, до Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату прийшли представники районної та міської влади.

  Від виконкому Жмеринської міської ради та депутатського корпусу працівників комісаріату вітали: перший заступник міського голови А.Білоус, керуючий справами міськвиконкому А.Стемповський, начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонно-мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами М.Захарчук, депутат міської ради К.Сілецький. Вручили Почесні грамоти, грошову винагороду та квіти кращим представникам установи.

  З найкращими побажаннями до особового складу військкомату звернулися заступник голови районної ради В.Бігас та керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук. Вони передали вітання від першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського та голови районної ради В.Малярчука. Дякували військовослужбовцям за службу, належне виконання поставлених завдань, забезпечення мирного та спокійного життя. Теплі слова та найщиріші побажання линули на адресу тих, хто захищає наші рубежі на Сході країни. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих героїв – земляків, які склали свої голови в ході антитерористичної операції, операції об’єднаних сил. З нагоди свята працівників військкомату відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, грошовими винагородами та квітами.

  Військовий комісар Т.Андрійчук подякував представникам влади за підтримку, привітав особовий склад ввіреної йому установи з професійним святом, а також оголосив ряду службовців подяку за належне виконання обов’язків. Завірив керівників району та міста у постійній готовності до належного виконання поставлених державою завдань.