Ми такі, як усі, в світ прийшли для життя,
  Ми так само всі послані Богом.
  Ми маленькі та віримо в краще буття
  І шукаєм до щастя дорогу.
  Наші очі такі кольорові, ясні,
  Ми любов вам даруєм всім серцем.
  Тож чому ви, дорослі, печальні, сумні,
  Зачиняєте душі, мов дверця?
  Ми щасливі вже тим, що живем на землі,
  Подаруйте любов нам і ласку!
  Ми такі, як усі, хоч ще зовсім малі,
  І так само ми віримо в казку.

  С. Колодій

  Щороку 3 грудня світ відзначає «Міжнародний день людей з інвалідністю». Багато людей не розуміє значення такого свята і, взагалі, що тут відзначати. Але слово «відзначати» означає не лише святкування, але й те, що саме в цей день приділяється найбільше уваги таким членам нашого суспільства. І повірте, вони цього дуже потребують! Інша справа в тім, що відвідувати їх потрібно частіше ніж раз на рік, бо вони того варті! Чому? А тому, що, поспілкувавшись з такими людьми, особливо з дітьми, можна переконатись в тому, що вони є справжнім втіленням тієї безкорисливої любові, вчителями доброти, милосердя, вони повні Божого світла, ніколи не лукавлять, не лицемірять. Це просто янголята на землі. Вони теж потребують нашого доброго слова, доброго погляду, спілкування, чекають на казку в своєму житті, в якій всі їх розуміють і не цураються.

  Таку казку спробували подарувати діткам з інвалідністю району працівники КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава» разом із працівниками Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Руслан Васильович Осіпчук). Протягом двох днів (3 та 4 грудня) відбувались зустрічі з такими дітками с. Станіславчик та с. Стодульці, під час яких, вони отримали різні подарунки від сільських голів, Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, від працівників бібліотеки та школярів, які виготовили для іграшки та печиво власними руками. Найбільшою радістю для дорогих діток стали : читання казки « Зірочка в листівці в подарунок для матусі», виготовлення саме таких як у ній листівок з надією на здійснення найзаповітніших бажань, а також створення подарункових ялинок з цукерками всередині. На закінчення у с. Станіславчик дітки виготовили паперові квіти, якими прикрасили карту свого села. А у с. Стодульці малюки мали змогу переглянути мультфільми.

  Дякуємо директору Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Руслану Васильовичу Осіпчуку за можливість долучитись до добрих справ! Усі дітки нас дуже здивували своєю майстерністю та бажанням творити. Ви всі чудові та дивовижні! Дякуємо вам, бо ви нам потрібні такими , як ви є! Бо саме ви допомагаєте переоцінити своє життя і розставити пріоритети. Не важливим стає модний одяг, крутий автомобіль, сучасні ґаджети, а хочеться подякувати Богу за те, що ми та наші діти маємо зір, щоб бачити світ, маємо слух, щоб чути спів пташок та голоси рідних, маємо здатність говорити, щоб висловити свої потреби, маємо здорові ноги, щоб мандрувати і просто бути серед людей. Тож давайте свої, на перших погляд, звичайні навики використовувати не тільки для задоволення власних потреб, але й для підтримки таких дітей нашої країни!